Speciaal voor:
Meer grip op geld

Hoe ga jij om met je geld? Ben jij een rekenmeester of een gulle gever? Door het project 'Meer grip op geld', zijn de eerstejaars studenten Logistiek (niveau 2) aan de slag gegaan met 'hoe om te gaan met geld'. Ook de begrippen als schulden en leningen zijn aan bod gekomen. De eerstejaars studenten Logistiek zijn naar de Bankshop geweest, om een lening voor een auto of scooter aan te vragen bij de tweedejaars studenten Bank & Verzekeringen. Samenwerkend leren heeft als voordeel dat studenten van elkaar leren. Dit project heeft afgelopen maand gedraaid in de Bankshop op het Leerpark in Dordrecht.

Alle deelnemende studenten bedanken wij voor hun inzet!

Rukiye, studente leerjaar 2 richting Bank & Verzekering: 'Donderdag 1 april zijn er 2 eerstejaars studenten bij ons in de Bankshop ABN-AMRO op het Leerpark in Dordrecht geweest. Een klant wilde een lening van €25.000 afsluiten, ik heb hem een paar verschillende mogelijkheden om te lenen uitgelegd. Ook heb ik hem laten zien dat lenen altijd geld kost. De andere klant (student Logistiek) wilde €2.000 lenen, hij werd geholpen door een medestudent van mij.'

Kevin, student leerjaar 2 richting Bank & Verzekering:'Een één op één gesprek met een "klant" is leerzaam. Geeft je de kans om te oefenen als er een echte klant langskomt. Het is een goede oefening voor later. De begeleiding helpt je te zien dat je soms beter anders kunt doen en de verkeerde dingen eruit te halen.'

Voor studenten van het Da Vinci College zijn er voordelige studentenverzekeringen af te sluiten. De Bankshop ABN-AMRO is te vinden tussen gebouw Ocra en gebouw Bianco op het Leerpark in Dordrecht. Interesse? Loop gerust binnen bij de Bankshop voor een vrijblijvend advies!



Terug


Media Player